Leasing samochodowy WarszawaLeasing dla firm


      OFERTA LEASINGU DLA FIRM:

Finansowanie dla nowych firm leasing dla nowych firm
Kupno samochodu na firmę leasing samochodowy
Kupno sprzętu IT na firmę leasing sprzętu IT
Finansowanie zakupu sprzętu medycznego leasing sprzętu medycznego
Różne rodzaje leasingu dla firm leasing finansowy i operacyjny
Leasing nieruchomości komercyjnych leasing zwrotny nieruchomości

Oferujemy Państwu kompleksową gamę rozwiązań leasingowych dedykowanych dla firm, w tym leasing finansowy i operacyjny, leasing optymalny sprzętu IT i leasing zwrotny nieruchomości. Współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi i firmami doradczymi, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.

Nasi doradcy finansowi posiadają bardzo duże doświadczenie i doskonale znają polski rynek finansowy. Zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktu z doradcą leasingowym pod numerem infolinii 720 100 200.

wstecz...

Leasing dla firm
Najlepsze konto dla firm
Kredyty dla firm
Leasing dla firm
Faktoring i mikrofaktoring

Copyright 2013 pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl

Witamy w serwisie finansowym pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl, w którym prezentujemy rozwiązania finansowowe dedykowane dla firm i przedsiębiorstw pozwalające na uproszczonych zasadach pozyskać środki finansowe na bieżącą działalność lub firmowe inwestycje. W serwisie prezentujemy pokrótce takie rozwiązania jak pożyczki dla firm na oświadczenie (do 50 000 zł, bez sprawdzania BIK), pożyczki prywatne dla firm (pod zastaw nieruchomości i pojazdów, w kwocie do 50-70% wartości zabezpieczenia), kredyty dla wolnych zawodów (nawet do 300 000 zł na oświadczenie o dochodach i oświadczenie o niezaleganiu z ZUS i US), kredyty inwestycyjne na prognozę dochodów (do 3 mln zł, z akceptowanymi różnymi formami zabezpieczeń) oraz leasing na oświadczenie (bez konieczności przedstawiania dokumentó finansowych). Więcej informacji o naszej ofercie uzyskacie Państwo od doradców finansowych dostępnych pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200.

Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski, za pośrednictwem naszych mobilnych doradców finansowych. Miasta, w których posiadamy swoich przedstawicieli to: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Sochaczew, Skierniewice, Toruń, Warszawa oraz Wrocław.

Szybki kontakt:         infolinia pożyczkowa 720 100 200*

koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora