Leasing bez dokumentów finansowychLeasing na oświadczenie, bez dokumentów finansowych


      SZCZEGÓŁY OFERTY:

Szybka pożyczka dla firm uproszczona procedura, decyzja zazwyczaj w 24 godziny
Leasing optymalny leasing optymalny na sprzęt IT i oprogramowanie
Na oświadczenie o dochodach przyznawany bez analizy dokumentów finansowych
Wszystkie formy rozliczeń podatkowych akceptowane są wszystkie formy rozliczania się z US
Wliczenie w koszty prowadzenia DG możliwość wliczenia leasingu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej
Dla nowych firm oferta dostępna już dla firm istniejących 12 miesięcy
Finansowanie dla biznesu od 1 500 do 10 000 złotych netto
Pożyczka bez zaświadczeń z ZUS/KRUS i US leasing bez pierwszej wpłaty
Okres spłaty kredytu okres spłaty do 60 miesięcy
Wiek przedsiębiorcy starającego się o kredyt zapewnia firmom stały dostęp do najnowszych technologii
Pożyczka hipoteczna dla firm możliwość leasingowania kilku różnych przedmiotów w oparciu o jedną umowę leasingu

      PYTANIA I ODPOWIEDZI:

      - Czy mogę podpisać umowę leasingu w biurze i odesłać ją pocztą?
Tak, umowa leasingu zostanie do Ciebie dostarczona przez kuriera na wskazany adres. Po podpisaniu umowy należy przekazać ją z powrotem kurierowi. Aby skorzystać z oferty leasingu optymalnego np. na sprzęt komputerowy, nie trzeba nawet wychodzić z biura.

      - Jakie dokumenty są wymagane do wydania decyzji leasingowej?
Leasing na oświadczenie wymaga jedynie podstawowych dokumentów firmy i jej właściciela, bez konieczności przedstawiania żadnych dokumentów finansowych. Do dokumentów niezbędnych do wydania decyzji zaliczyć można wniosek, fakturę pro forma na nabywany sprzęt, dokumenty rejestrowe firmy oraz kopie dwóch dokumentów tożsamości właściciela firmy lub reprezentanów spółki.

      - Dlaczego warto skorzystać z oferty leasingu optymalnego?
Jest to rozwiązanie zapewniające firmom stały dostęp do najnowszych technologii, sprzętu IT i oprogramowania. Dla firm z wielu branż, takich jak chociażby branża internetowa, jest to kluczowa kwestia dla rozwoju firmy. Cechą takiego leasingu jest to, że nie zawiera w umowie gwarancji nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy (chociaż Klient ma prawo nabyć sprzęt po cenie rynkowej), a więc pozwala on na elastyczne dostosowywanie zaplecza technologicznego firmy do wymagań rynkowych.

      - Czy można wziąć w leasing telefon komórkowy?
Firmy leasingowe niechętnie leasingują telefony komórkowe i tablety, głównie ze względu na wieksze niż w przypadku innego srzętu ryzyko nabycia kradzionego towaru. Decyzja zawsze jest podejmowana indywidualnie, dla konkretnego przypadku.

wstecz...

Leasing bez dokumentów finansowych
Najlepsze konto dla firm
Kredyty dla firm
Leasing dla firm
Faktoring i mikrofaktoring

Copyright 2013 pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl

Witamy w serwisie finansowym pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl, w którym prezentujemy rozwiązania finansowowe dedykowane dla firm i przedsiębiorstw pozwalające na uproszczonych zasadach pozyskać środki finansowe na bieżącą działalność lub firmowe inwestycje. W serwisie prezentujemy pokrótce takie rozwiązania jak pożyczki dla firm na oświadczenie (do 50 000 zł, bez sprawdzania BIK), pożyczki prywatne dla firm (pod zastaw nieruchomości i pojazdów, w kwocie do 50-70% wartości zabezpieczenia), kredyty dla wolnych zawodów (nawet do 300 000 zł na oświadczenie o dochodach i oświadczenie o niezaleganiu z ZUS i US), kredyty inwestycyjne na prognozę dochodów (do 3 mln zł, z akceptowanymi różnymi formami zabezpieczeń) oraz leasing na oświadczenie (bez konieczności przedstawiania dokumentó finansowych). Więcej informacji o naszej ofercie uzyskacie Państwo od doradców finansowych dostępnych pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200.

Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski, za pośrednictwem naszych mobilnych doradców finansowych. Miasta, w których posiadamy swoich przedstawicieli to: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Sochaczew, Skierniewice, Toruń, Warszawa oraz Wrocław.

Szybki kontakt:         infolinia pożyczkowa 720 100 200*

koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora