Kredyty hipoteczne dla firmKredyty dla firm


      OFERTA KREDYTÓW DLA FIRM:

Finansowanie na start firmy kredyty dla nowych firm
Rozwiązania dla sektora MSP kredyty hipoteczne dla firm
Kredyty dla firm Warszawa kredyty inwestycyjne
Finansowanie inwestycji deweloperskich kredyty dla deweloperów
Doradca kredytowy Warszawa kredyty na bieżącą działalność
Gwarancje bankowe dla firm gwarancje bankowe

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę rozwiązań kredytowych dla firm, obejmującą zarówno kredyty inwestycyjne, jak i rozwiązania pozwalające finansować bieżącą działalność firm. Współpracujemy z ponad 30 bankami (w tym także z bankami spółdzielczymi) oraz wieloma firmami specjalizującymi się w pozyskiwaniu finansowania dla biznesu.

Dzięki naszemu doświadczeniu i świetnej znajomości polskiego rynku finansowego, możemy zaoferować Państwu profesjonalne i przede wszystkim skuteczne usługi doradztwa kredytowego dla firm. Współpracujemy również z biurami wykonującymi biznesplany i analizy finansowe dla klientów zainteresowanych kredytem bankowym. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą kredytowym pod numerem infolinii 720 100 200.

wstecz...

Kredyty dla firm Warszawa
Najlepsze konto dla firm
Kredyty dla firm
Leasing dla firm
Faktoring i mikrofaktoring

Copyright 2013 pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl

Witamy w serwisie finansowym pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl, w którym prezentujemy rozwiązania finansowowe dedykowane dla firm i przedsiębiorstw pozwalające na uproszczonych zasadach pozyskać środki finansowe na bieżącą działalność lub firmowe inwestycje. W serwisie prezentujemy pokrótce takie rozwiązania jak pożyczki dla firm na oświadczenie (do 50 000 zł, bez sprawdzania BIK), pożyczki prywatne dla firm (pod zastaw nieruchomości i pojazdów, w kwocie do 50-70% wartości zabezpieczenia), kredyty dla wolnych zawodów (nawet do 300 000 zł na oświadczenie o dochodach i oświadczenie o niezaleganiu z ZUS i US), kredyty inwestycyjne na prognozę dochodów (do 3 mln zł, z akceptowanymi różnymi formami zabezpieczeń) oraz leasing na oświadczenie (bez konieczności przedstawiania dokumentó finansowych). Więcej informacji o naszej ofercie uzyskacie Państwo od doradców finansowych dostępnych pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200.

Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski, za pośrednictwem naszych mobilnych doradców finansowych. Miasta, w których posiadamy swoich przedstawicieli to: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Sochaczew, Skierniewice, Toruń, Warszawa oraz Wrocław.

Szybki kontakt:         infolinia pożyczkowa 720 100 200*

koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora