Najlepsze konto dla firmKonta dla firm


      NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC KONTO DLA FIRMY:

Rachunki internetowe dla firm koszty prowadzenia rachunku i wykonywania przelewów
Koszty przelewów i wypłat w bankomatach dostępność bankomatów i wpłatomatów banku
Konta firmowe dostępność konta przez Internet

Przed dokonaniem wyboru konta dla firmy warto dokładnie rozejrzeć się po rynku i wybrać optymalną dla nas ofertę. Ewentualna zmiana rachunku bankowego firmy w trakcie prowadzenia działalności może wywołać niemałe zamieszanie. Wystarczy wspomnieć chociażby o konieczności powiadomienia o zmianie numeru rachunku firmy wszystkich jej kontrahentów.

Rachunki bankowe dla firm

wstecz...

Konta internetowe dla firm
Najlepsze konto dla firm
Kredyty dla firm
Leasing dla firm
Faktoring i mikrofaktoring

Copyright 2013 pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl

Witamy w serwisie finansowym pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl, w którym prezentujemy rozwiązania finansowowe dedykowane dla firm i przedsiębiorstw pozwalające na uproszczonych zasadach pozyskać środki finansowe na bieżącą działalność lub firmowe inwestycje. W serwisie prezentujemy pokrótce takie rozwiązania jak pożyczki dla firm na oświadczenie (do 50 000 zł, bez sprawdzania BIK), pożyczki prywatne dla firm (pod zastaw nieruchomości i pojazdów, w kwocie do 50-70% wartości zabezpieczenia), kredyty dla wolnych zawodów (nawet do 300 000 zł na oświadczenie o dochodach i oświadczenie o niezaleganiu z ZUS i US), kredyty inwestycyjne na prognozę dochodów (do 3 mln zł, z akceptowanymi różnymi formami zabezpieczeń) oraz leasing na oświadczenie (bez konieczności przedstawiania dokumentó finansowych). Więcej informacji o naszej ofercie uzyskacie Państwo od doradców finansowych dostępnych pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200.

Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski, za pośrednictwem naszych mobilnych doradców finansowych. Miasta, w których posiadamy swoich przedstawicieli to: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Sochaczew, Skierniewice, Toruń, Warszawa oraz Wrocław.

Szybki kontakt:         infolinia pożyczkowa 720 100 200*

koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora