Faktoring i mikrofaktoringFaktoring


      OFERTA FAKTORINGU:

Poprawa płynności finansowej firmy faktoring klasyczny
Faktoring dla firm faktoring uproszczony
Finansowanie dla firm faktoring pełny i niepełny
Rozwiązania finansowe dla eksporterów faktoring eksportowy
Poprawa płynności firm MSP mikrofaktoring

W ramach oferty rozwiązań finansowych dla firm przygotowaliśmy dla Państwa również ofertę faktoringu i mikrofaktoringu. Współpracujemy z wieloma faktorami i firmami oferującymi różnego typu rozwiązania pozwalające poprawić płynność finansową firmy. Oferujemy Klientom biznesowym faktoring klasyczny i uproszczony, pełny i niepełny (z regresem).

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami biznesowymi za pośrednictwem infolinii 720 100 200. Wiedza i doświadczenie naszych doradców pomogą Państwu wybrać optymalne rozwiązanie dla Państwa biznesu.

wstecz...

Faktoring dla małych i średnich firm
Najlepsze konto dla firm
Kredyty dla firm
Leasing dla firm
Faktoring i mikrofaktoring

Copyright 2013 pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl

Witamy w serwisie finansowym pozyczkidlafirmnaoswiadczenie.pl, w którym prezentujemy rozwiązania finansowowe dedykowane dla firm i przedsiębiorstw pozwalające na uproszczonych zasadach pozyskać środki finansowe na bieżącą działalność lub firmowe inwestycje. W serwisie prezentujemy pokrótce takie rozwiązania jak pożyczki dla firm na oświadczenie (do 50 000 zł, bez sprawdzania BIK), pożyczki prywatne dla firm (pod zastaw nieruchomości i pojazdów, w kwocie do 50-70% wartości zabezpieczenia), kredyty dla wolnych zawodów (nawet do 300 000 zł na oświadczenie o dochodach i oświadczenie o niezaleganiu z ZUS i US), kredyty inwestycyjne na prognozę dochodów (do 3 mln zł, z akceptowanymi różnymi formami zabezpieczeń) oraz leasing na oświadczenie (bez konieczności przedstawiania dokumentó finansowych). Więcej informacji o naszej ofercie uzyskacie Państwo od doradców finansowych dostępnych pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200.

Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski, za pośrednictwem naszych mobilnych doradców finansowych. Miasta, w których posiadamy swoich przedstawicieli to: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Sochaczew, Skierniewice, Toruń, Warszawa oraz Wrocław.

Szybki kontakt:         infolinia pożyczkowa 720 100 200*

koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora